زمین 180متری با بر 12/5 متر/بهترین لوکیشن استقامت1
19 ساعت پیش در رودباری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
16,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
92,777,000 تومان
طبقه
همکف
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام...
معرفی فروش یا معاوضه یک خانه ویلایی قابل سکونت در یکی از بهترین کوچه های استقامت یک جهت ساخت و ساز
متراژ زمین : 180 متر مربع
بر اصلی : 12٫5 متر
بدون کوچکترین عقب نشینی
قابلیت ساخت 4 طبقه با تامین پارکینگ
زمین کاملا مربع ، مستطیل بدون ذره ای قناسی
دسترسی به نقاط شهر بسیار عالی
محیطی بسیار آرام و بی سر و صدا
☎️ پاسخگویی: [10 الی 14] - [17 الی 21]
-------------------------------------------------------------------------------
آدرس دفتر :خیابان رودباری ، بلوار جوادزاده ، املاک ابوذر
کارشناس و مشاور در امور ملکی : مهندس اسدی
⚜️دارای پروانه تخصصی [درجه یک] املاک و مستغلات⚜️
✍️مالکین محترم جهت ثبت قراردادها و فایل های خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت ملک خود حضوری و یا بصورت تلفنی با ما در ارتباط باشید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.