تائید

زمین 188 متری

2 هفته پیش در محمودآباد

متراژ
188
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,468,000 تومان
زمین 188 متری با ابعاد مشخص در عکس، واقع در شهرک صنعتی ، قابلیت معاوضه با آپارتمان مسکونی تک واحدی یا ویلایی در اصفهان، در حومه و اطراف هیچ معاوضه ایی ندارم، با باغ و ماشین نیز معاوضه و معامله نمی کنم، با املاک های اطراف همکاری می شود،
املاک پارسیان نیک