تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 200 متری/تفکیکی اشترینان/

زمین 200 متری/تفکیکی اشترینان/

2 هفته پیش در اشترینان

قیمت کل
‏980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,900,000 تومان
فروش زمین 200 متری تفکیکی در اشترینان.

مشخصات ملک:
* موقعیت: اشترینان،
* متراژ: 200 متر مربع.
* نوع سند: قولنامه ای، آماده بررسی و استعلام مدارک.

✨ مزایای سرمایه گذاری:
* مسیر قابل رشد و مناسب برای سرمایه گذاری میان مدت.
* امکان ساخت وساز یا سرمایه گذاری (مطابق ضوابط منطقه).

جزئیات قابل ارائه هنگام تماس:
* بر زمین و ابعاد دقیق.
* عرض گذر و دسترسی به خیابان.
* وضعیت انشعابات و امکانات اطراف.
* شرایط انتقال و مدارک کامل.

توسط املاک نوین اندیشه (دارای مجوز رسمی) پیگیری می شود.
جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً تماس بگیرید. بازدید حضوری توصیه می گردد.