زمین 2100متر شهرک ابریشم سرعین
3 ماه پیش در سرعین
کپی شد
قیمت کل
5،250،000،000 تومان
قیمت هر متر
2،500،000 تومان
شهرتوریستی سرعین.مشاوراملاک دیبا
✅ فروش زمین 2100 مترمربع سرعین (شهرک ابریشم)
⏺️ نزدیک محدوده بافت (فاصله تا بافت 330 متر)
⏺️ کاربری فعلاً مزروعی (آینده دار)
⏺️ سند تک برگ
⏺️ دسترسی: جاده آسفالت گلخانه آقای موسی زاده
⏺️ قطعه دوم از برِ آسفالت
⚖️ قیمت هر متر: 2,500,000 تومان
⚖️ قیمت کل: 5,250,000,000 تومان
5میلیاردو250میلیون تومان
✅ تخفیف فقط پای معامله
❌️ معاوضه باخودرو وآپارتمان درسرعین
✨ برای هماهنگی بازدید پیام بدهید؛ زمین خوب سهم آدم جدی است.
وجودمواردمشابه دراملاک دیبا
فروش ملک خودرابه مابسپارید
(بروانتهای توضیحات همه فایلهایمان راببین
بنده علی بابایی ازمشاوراملاک دیبا.سرعین
باتمام کمال واحترام درخدمت همه مشتریان عزیزدرخصوص تمام معاملات ملکی ومشاوره تخصصی درامرخریدوفروش ومعاوضه انواع ملک درشهرتوریستی سرعین میباشم.