ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 216 متری m3 بهمنی
زمین 216 متری m3 بهمنی
20 ساعت پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
36,574,000 تومان
سلام
املاک آئین
بورس خرید فروش زمین های استانداری بهمنی و امامزاده و ریشهر
متراژ 216 متری
گذر 8.متری
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری و ساخت ساز
آدرس. سراه بهمنی
متراژهای دیگر موجود میباشد
جهت بازدید به املاک آئین قبل سراه امامزاده مراجعه فرماید یا تماس بگیرید
ملک خود را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام وظیفه کنیم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت