تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 222 متری بلوک 7مرزبانی چسبیده به سیادک

زمین 222 متری بلوک 7مرزبانی چسبیده به سیادک

5 روز پیش در زاهدان

قیمت کل
‏1,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,864,000 تومان
دپارتمان املاک عدالت

ادرس املاک عدالت = غدیرشهر بلوار ولایت روبرو مجتمع مسکونی شهید معمار

ساعت مراجعه حضوری =4 بعدظهر الی 8 شب
_______________________________________________
توضیحات

زمین واگذاری مرزبانی
بلوک 7
موقعیت شمالی
دارای سند تعاونی
متراژ کل زمین =222 متر
چهار قطعه از خیابان 30 متری فاصله دارد
نزدیکترین قطعه فروشی به سیادک
کنار بلوک ده و ابتدای ورودی