تائید

زمین 225 متری

2 هفته پیش در کلهری

قیمت کل
‏12,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,444,000 تومان
قیمت زمین :
12.700.000.000

✅️متراژ کل زمین: 225 متر — جنوبی
✅️4 طبقه جواز ساخت میدن بهش روی همکف تجاری بخاطر کوچه 24 متری هر طبقه دو واحدجواز ساخت میدن
✅️همکف تجاری داره
✅️این زمین رو شهرداری به کارمندای شهرداری داده و سندش طی یک الی دو ماه دیگه صادر میشه
✅️هزینه ی دیگه ای هم نداره

✅️کنارش کامل ساخت وساز شده و فرصت عالی هم برای سرمایه گذاری هم ساخته

✅️برای اطلاعات بیشتر هم میتونید پیام بدین هم تماس بگیرید(اگر تماس پاسخ گو نبودم پیام بذارین باهاتون تماس گرفته میشه)
املاکی نیستم شخص هستم