تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 240 متری هوانیروز کرج

زمین 240 متری هوانیروز کرج

1 روز پیش در کیانمهر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,333,000 تومان
✨ فرصت ویژه خرید زمین در هوانیروز کرج!

مشخصات ملک:
- متراژ 240 متر مربع با بَر 12 متر
- قابلیت ساخت تا 4 طبقه روی پیلوت
- کوچه ها آسفالت و جدول گذاری شده
- سند تک برگ آماده انتقال
- موقعیت عالی نزدیک بزرگ ترین مجموعه ورزشی چند منظوره کرج

✅ مزیت ها:
- سند رسمی و بی دردسر
- مناسب برای سرمایه گذاری و ساخت آپارتمان
- منطقه رو به رشد و آینده دار
- قیمت قطعی و بدون واسطه

تماس:
فرصت محدود است! برای بازدید و اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.
مشاور ملکی شما قاسمی