تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 240 متری واگذاری جدید ( جنب غدیرشهر )

زمین 240 متری واگذاری جدید ( جنب غدیرشهر )

1 سال پیش در زاهدان

قیمت کل
980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬083٬000 تومان
⤵️ دپارتمان و مشاور املاک کامران ↘️
❌با مدیریت اقای کامران حمیدی ❌

ادرس املاک=غدیرشهر حاشیه بلوار ولایت روبرو مجتمع مسکونی شهید معمار ↘️
ساعت مراجعه حضوری =4بعدظهر الی 8شب
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
↩️توضیحات
⏮️زمین واگذاری های دولتی جدید جنب غدیرشهر
⏮️متراژ کل زمین = 240 متر
⏮️زمین تکنفره شش دانگ عرصه و اعیان
⏮️زمین یک قطعه فاصله تا بلوار اصلی ورود خروج
⏮️وام ساخت به این ملک تعلق میگیرد
⏮️
⏮️لذت معاملات شیرین
⏮️ دپارتمان و مشاور املاک کامران

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

با املاک کامران کامروایی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد ..با مدیریت کامران حمیدی و کارگروه متخصصان مسکن در غرب زاهدان️‍️