زمین 250 متر ، سند تک برگ، سهیلیه، اقبالیه ، کوروش
20 ساعت پیش در ساماندهی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
450,000,000 تومان
قیمت هر متر
1,800,000 تومان
آنچه باقی میماند ، اصالت ملک است
✅️ زمین به متراژ : 250 و 500 متر
✅️ بدون مشاعات
✅️ چهاردیواری شده
✅️ دارای نقشه تفکیک مهندسی ، UTM
✅️ بر بلوار 40 متری
✅️ فاصله با جاده اصلی : یک دقیقه
✅️ سند تک برگ ، انتقال قطعی سند در دفترخانه بنام خریدار
✅️ استعلام جهاد ، منابع ، رهن ، بازداشتی
✅️ حقابه تضمینی ، به شرط مکتوب در قرارداد
چرا این ملک ارزشمند است ؟
با توجه به سند دار بودن ( تک برگ ) و قیمت مناسب ملک ، پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری میان مدت دارد و هنگام فروش ، آورده بالایی خواهد داشت
عظیم نژاد هستم
دفتر املاک خلیفه
با 15 سال سابقه مفید در امر ساخت ، خرید و فروش ویلا ، باغ و زمین در منطقه سهیلیه استان البرز
زمان پاسخگویی : آزاد
مسیرتان سبز . . .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.