تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 272متری عمارت(دانیال )

زمین 272متری عمارت(دانیال )

1 روز پیش در شهر قدس

قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,470,000 تومان
✝️املاک پایتخت ✝️

✔️متراژ 272متر
✔️22/6*12
✔️موقعیت عالی برای ساخت وساز
✔️قولنامه ایی
✔️ضمنا مالک معاوضه هم دارد با یه واحد نوساز خوب ،الباقی نقد

⏪️برای اطلاعات بیشتر وبازدید این فایل و فایل های مشابه با املاک پایتخت در تماس باشید.
⏪️ضمنا یک قطعه زمین قلفتی 131متر بحر خیابان زنده دل ،و یک قطعه زمین قلفتی در خیابان دانیال به متراژ 154 نیز موجود میباشد.

✔️آدرس املاک:عمارت.خیابان جنت.خیابان زنده دل.روبروی باشگاه شهیدشیرودی املاک پایتخت

❗️مشاور ملکی منطقه:اشرفی