تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 2800 متر سند تک برگ

زمین 2800 متر سند تک برگ

1 سال پیش در کرج

قیمت کل
36٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬857٬000 تومان
با سلام یک قواره زمین با سند تک برگ رای باغ شهری جهت ویلا سازی با جواز آماده 3 بلوک ویلایی 3 طبقه با زیر زمین ابعاد 40 در 70 جنوبی منطقه دنج وآرام تک مالک اسناد ومدارک شسته .روفته فروشنده واقعی تهاتر با20 درصد آپارتمان آماده و80 درصد نقد...
املاک رسالت قدیمی وبااصالت
رضا محمدی. همایون صاغرچی
آدرس دفتر خیابان گلستان غربی جنب نان بربری