تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 2950م تجاری بلوار امام حسین

زمین 2950م تجاری بلوار امام حسین

20 ساعت پیش در بندرعباس

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏400,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,593,000 تومان
⚙️ فروش زمین 100٪ تجاری بلوار امام حسین

✅ متراژ: 2950 متر
✅ کاربری: تجاری
✅ سند: تک برگ
✅ ویژگی: دو کله و دو نبش
✅ مناسب برای ساخت مجتمع تجاری
✅ آماده هماهنگی جهت بازدید حضوری

⚠️ برای تصمیم گیری دقیق تر، هنگام تماس جزئیات تکمیلی مثل برِ زمین، طول، عرض گذر و ضوابط ساخت اعلام می شود.

✨ با مشاورین املاک سامی هماهنگ می شود.
⏺️ یه تماس بگیرید، قدم اول با یک گفت وگوی دقیق شروع می شود.