تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 324متر دهنه 12 سند ثبتی کوچه های سامان

زمین 324متر دهنه 12 سند ثبتی کوچه های سامان

1 روز پیش در بوکان

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,320,000 تومان
یک قطعه مسکونی کلنگی منطقه سامان
کوچه بوستان 5
برای انبوه سازی
متراژ 324 متر
دهنه 12
کوچه 8متری
موقعیت جغرافیایی شمالی
یک پلاک فاصله با خیابان 30 متری
امتیازات انعشابات ،تکمیل

واقعا بهترین گزینه برای کسانی که دنبال زمین با موقعیت خوب وشرایط عالی برای آپارتمان سازی هستن
بازدید از زمین فیلم گذاشته شده
آدرس دفتر ،فلکه کلتپه نبش خیابان حسن زیرک طبقه دوم سوپر مارکت شاندیز
مشاور املاک
دیار سلیمانزاده