تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 440متر سند ، باغ پرندگان ، رسالت

زمین 440متر سند ، باغ پرندگان ، رسالت

23 ساعت پیش در حومه رشت

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏18,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,250,000 تومان
فروش زمین در کوچه کاملا اختصاصی دنج

متراژ کل زمین : 440مترمربع
متراژ بر زمین : 15متر بیشتر
عرض گذر معبر اختصاصی:6متری
انشعابات : هر3 کنتور پای زمین
منطقه بسیار پرطرف دار | گزینه کم رسیک
دسترسی های کاربردی جاده انزلی به رشت

جهت رویت هماهنگی فقط تماس بگیرید
دفترما: آژانس املاک 360ْدرجه گلباغ نمازرشت