تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 600 متری عرض 50 بر طلاییه صد در صد ساخت

زمین 600 متری عرض 50 بر طلاییه صد در صد ساخت

1 هفته پیش در فرهنگیان

قیمت کل
‏74,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,333,000 تومان
زمین 600 متری
عرض 50
صد در صد ساخت
ضابطه 7
سند تک برگ
خدمات پرداخت شده
بهترین لوکیشن طلاییه
فروش تجاری متری 250
فروش مسکونی متری 70
املاک مشارکت شهرک فرهنگیان خیابان شهید پوربهمن از نبش کوچه7 پنجمین مغازه املاک مشارکت
*********** عباسی