تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین استادیوم فرهنگیان 200متری

زمین استادیوم فرهنگیان 200متری

1 سال پیش در ازنا

قیمت کل
420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬100٬000 تومان
به نام خدا
✅فروش زمین استادیوم 420میلیون
✅فروش زمین راهنمایی500میلیون
✅بلوک جی شرکت نفت 270متری دو کله قیمت 950
✅فروش زمین بر بلوار 24متری زیر ساخت سند تک برگ 220متری راهنمایی بدون مشکل 700میلیون
✅فروش واحد 70متری منازل بنیاد مسکن نما اجری 1050با سند تک برگ و 130رهن
✅فروش واحد 70متری دو خواب سنایی 3 فول با پارکینگ و اسانسور قیمت 1200با 100رهن مستاجر
✅تک واحدی سنایی 5 120متری قیمت 2250
✅دو طبقه شاهد 7300کلید نخورده نصبیات کامل
✅راه جدا جنوبی گلدشت 68با متراژ 130متری کلید نخورده طبقه همکف قیمت:2800
کی انقد ملک داره هر روز یسر بزن