تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین با پروانه جنب خیابان آزموده

زمین با پروانه جنب خیابان آزموده

5 ساعت پیش در لنگرود

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,145,000 تومان
فروش زمین بر دوم
متراژ 131 متر
سه بر
بر اول 13 متری کوچه 10 متری
بر دوم 16 متری خیابان 12 متری
بر سوم حدودا 4 متر کوچه 8 متری
با پروانه 2 طبقه
طبقه اول 91 متری
طبقه دوم 95 متری
قابلیت اضافه بنا هم دارد
قابلیت 3 طبقه هم دارد
بهترین ملک برای ساخت ساز و شخصی
قیمت مقطوع
آدرس ابتدای خیابان آزموده
اگر قصد خرید ملکی دارید ویژگیهای مدد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا نزدیک ترین ملک به ایده آل شما را معرفی کنیم اقدام به خرید و فروش از شما و تضمین سود از جانب ما
املاک شکوه لنگرود
با 17 سال سابقه
به مدیریت شکوهی