تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین باغشهری سرچشمه کلستان

زمین باغشهری سرچشمه کلستان

14 ساعت پیش در غلات

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,500,000 تومان
درود
زمین باغشهری 340 متری در مجموعه سرچشمه کلستان چند قدمی آسفالت با موقعیت بسیار عالی به فروش میرسد

موارد مشابه با متراژ ها و قیمت های مختلف موجود میباشد

خرید و فروش انواع ملک های کلستان اعم از باغشهری ، مسکونی ، تجاری ، ویلایی..... در کوتاهترین زمان ممکن

املاک 4030: مابین گویم و پلیس راه جنب قصابی مرادی

مدیر و مسئول: منصوری