تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین باغچه ویلایی قلعه ربع

زمین باغچه ویلایی قلعه ربع

11 ساعت پیش در دزفول

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,306,000 تومان
با سلام . سه قطعه باغچه متراژ 750 متری
ابعاد بر 18 در عمق 43 متر خوش قواره .
چسبیده به هم برای تجمیع سه قطعه مناسب هست.
ویلاهای اطراف بومی و با اصالت فرهنگی✅
فاصله تا مرکز شهر ربع ساعت و جاده آسفالت
کانال سیمانی آب
قابل معاوضه با خودرو یا آپارتمان
قبلا باغ بوده و آماده نهال کاری و دارای مجوز پروانه فعالیت باغی .