تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین باغی حیدره کنجینه

زمین باغی حیدره کنجینه

2 سال پیش در همدان

قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬225٬000 تومان
سلام و عرض ادب خدمت همشهریان گرامی فروش چند قطعه زمین باقی واقع در حیدره و کنجینه واقع در جاده ملایر همدان در متراژ های مختلف ه فروش می رسد متراژ زمین حیدره 620 متر می باشد متراژ زمین های گنجینهد ر قطعه های مختلف از 600 متر تا 2000 متر فروش می رسد قیمت زمین های گنجینه متری 1میلیون و 500 می باشد زمین باغی گنجینه با آپارتمان داخل شهر معاوضه می گردد