تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهزمین تجاری 32 متری شهرک جهاد

زمین تجاری 32 متری شهرک جهاد

1 سال پیش در ماهدشت

متراژ
32
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
با سلام
زمین به متراژ 32 متر
عضو رسمی اتحادیه املاک
آدرس دفتر : ماهدشت خیابان بهشتی بلوار بسیج خیابان جهاد 2