تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریزمین تجاری 700 متر بحر روبرو بلوار رحیمی

زمین تجاری 700 متر بحر روبرو بلوار رحیمی

1 روز پیش در پاکدشت مامازند

متراژ زمین
700
سال
1405
قیمت کل
‏45,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
سند اداری
دارد
...بنام خدا...
✅متراژ 700 متر✅
✅ابعاد 17در 40✅
✅لوکیشن فوق عالی و مناسب سرمایه گذاری و ساخت ✅
⭐خرید،فروش،رهن،اجاره زمین و سالن های صنعتی در هر متراژی با هر بودجه ای ⭐

⭐بهترین ها را از ما بخواهید⭐
⭐فایلینگ شما در کمترین زمان انجام میشود⭐
✅مشارکت در ساخت و پیمانکاری صفر تا صد ✅
....مشاور املاک صنعتی محسنی ....
آدرس اول خاتون آباد بحر اتوبان روبرو ایران خودرو