تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجاری با موقعیت عالی در میدان تیر

زمین تجاری با موقعیت عالی در میدان تیر

1 سال پیش در آبدانان

قیمت کل
420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬000٬000 تومان
املاک مرادخانی ابتدای باقرصدر

❌مشخصات ملک ❌
✅متراژ : 70 متر
✅موقعیت : سرنبش
✅ خیابان 12 متری کوچه 8 متری

⏪ تماس از شما پیگیری از ما ⏭