تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجاری بر اصلی 20متری گاز/بلوارگیلان

زمین تجاری بر اصلی 20متری گاز/بلوارگیلان

1 هفته پیش در بلوار گیلان

قیمت کل
‏62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏421,768,000 تومان
فروش زمین تجاری در بر اصلی خیابان 20متری گاز
147متر کاملا مستطیل
بر زمین 11.60
امکان ساخت تجاری متمرکز
امکان تهاتر تا نصف مبلغ با یک واحد نوساز در حدود متراژ 160متر در محدوده ی گلسار الباقی نقد
_____________________________________
جهت اخذ اطلاعات تکمیلی و مشاوره با من در تماس باشید:
سهند قربانی-مشاور و کارشناس املاک
املاک آروان