تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجاری مسکونی با سند تک برگ

زمین تجاری مسکونی با سند تک برگ

3 روز پیش در رودسر

قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,908,000 تومان
✳✳زمین:
✅متراژ:207متر
✅کاربری:تجاری مسکونی
✅مدارک مالکیت:سند تک برگ
✅امتیازات پای زمین
✅زمین به صورت 2بر میباشد
✅با حدود 12متر بر اصلی
✅فاصله با مرکز شهر 5دقیقه
✅فاصله با ساحل 2دقیقه

✳✳✳کارشناس فروش:مهندس مرتضی پور
✳✳املاک کیان شمارا درخریدی مطمئن ومناسب ازنظر مالی هدایت میکند