تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجاری مسکونی شهرک گلریس/شورا

زمین تجاری مسکونی شهرک گلریس/شورا

3 ساعت پیش در ابهر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏2,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,740,000 تومان
******* مشاور املاک نسترن ********
فروش زمین مسکونی تجاری شهرک گلریس
شورا
162متری
خیابان 20متری
سند6دانگ
آدرس املاک نسترن، شهرک گلخانه خیابان نسترن نبش نسترن اول
با مدیریت امیرحسین جعفری
خرید و فروش رهن و اجاره املاک خود را به ما بسپارید