تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهزمین تجاری مسکونی موقعیت اصلی

زمین تجاری مسکونی موقعیت اصلی

2 روز پیش در شوشتر

متراژ
66
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,515,000 تومان
✅مساحت زمین 66 متر
✅عرض 9.20مترو بیست
⚜️
✅کاربری تجاری ،مسکونی دوباب مغازه و یک پارکینگ طبقه 1 با سرکش 106متر
✅دارای شماره پلاک و نقشه کلی
⚜️
✅در خیابان اصلی بلوار ولی عصر گلزار شهدا
⚜️
✅3 اشتراکات درب زمین
✅بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
✅و ساخت تجاری دو مغاز و یک پارکینگ و ساخت مسکونی
.
⚜️اطراف ساخته و درحال کسب و منطقه به شدت روبه پیشرفت میباشد