تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهزمین تجاری نرسیده به فلکه جهاد بعد از جمعه بازار

زمین تجاری نرسیده به فلکه جهاد بعد از جمعه بازار

6 روز پیش در یاسوج

متراژ
250
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏12,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,680,000 تومان
املاک کاخ ساز
لایه های خاص اجتماع ، اینجا معامله می کنند .

فروش زمین تجاری
بعد از جمعه بازار ، نرسیده به میدان جهاد
250 متر
با ابعاد 10/25
سند تک برگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .

ما معامله را صرفا جا به جایی ملک نمی دانیم ، بلکه آن را پیوندی انسانی می بینیم که بر پایه ی صداقت ، شفافیت و احترام به کرامت انسان شکل می گیرد .
درک بافت فرهنگی ، فهم حساسیت های اجتماعی و ایجاد ارتباط های اصیل در لایه های گوناگون جامعه ، هسته ی رویکرد ما در ارائه خدمات است ، جایی که اعتماد ، پیش از قرارداد ساخته می شود . ارائه ی خدمات حرفه ای در حوزه املاک و مستغلات ، با کیفیتی هم سطح با استاندارد های روز و متناسب با هر سلیقه ، نیاز و مسیر زندگی ، نه یک ادعا ، بلکه رزومه ی کاری و افتخار ماندگار ماست.
کارشناس : صمصام کاخ ساز