تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجمیعی 180 متری 360 متر شهرک کوثر هشتگرد

زمین تجمیعی 180 متری 360 متر شهرک کوثر هشتگرد

2 روز پیش در شهرک دانش

قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,666,000 تومان
دپارتمان املاک سرای مِلک فایلینگ قوی زمین و آپارتمان در منطقه

زمین 180 متری
شهرک کوثر یک
چسب بلوار
قابلیت تجمیع با کناری (قابل مشارکت سازنده خوب دارم برای تجمیع و ساخت)

اطلاع تکمیلی فقط تماس چت دیوار پیام نزارید لطفاً

استعلام از قیمت های منطقه و قطعه زمین تماس بگیرید راهنماییتون میکنم

ارسلان آقازاده

آدرس دفتر
هشتگرد بلوار سپاه ابتدای خیابان دانش دپارتمان املاک سرای مِلک