ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین جنوبی 170 متر شهرک قدس فاز 2
زمین جنوبی 170 متر شهرک قدس فاز 2
1 سال پیش در آبیک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬941٬000 تومان
⚜️ب یاری پروردگار ⚜️
☑️زمین جنوبی ب متراژ 170 متر
☑️با بر 8/5
☑️در تاپ ترین لوکیشن شهرک قدش فاز 2
☑️سند تکبرگ
☑️با پیشروی عالی
‼️زمین در متراژهای مختلف در تمامی فازهای شهرک قدس موجود می باشد.
♻️ فایلهای مشابع♻️
✅️زمین 170 متر با بر 8/5 با موقیعت شمالی سند دار شهرک قدس
✅️زمین جنوبی 300 متری با بر 10 متر سند دار تراکم بالا شهرک قدس
✨️آدرس دفتر: آبیک شهرک قدس بلوار امام رضا روب روی اداره آگاهی املاک اطلس
✨️مشاور: سعیدشهبازی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک اطلس
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت