تائید

زمین در شمال

1 هفته پیش در دکتر هوشیار

قیمت کل
‏2,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
باسلام یک قطعه زمین مسکونی به متراژ تقریبی 270 متر ,در گیلان آستانه اشرفیه روستای سدقوام (تازه آباد مرزیان)
خودم مالک هستم خواهشا از مشاور املاک تماس نگیرن
فاصله تا آستانه اشرفیه و سیاهکل یک ربع
فاصله تا رشت نیم ساعت
قابلیت دیوارکشی و ساخت و ساز ویلا
دارای درخت گوجه سبز و قرمز و انار و نهال های پرتغال,نارنگی,انجیر,فندق, خرمالو,زردآلو,انبوه(ازگیل),نارنج,خوج
زمین های کناری در حال ساخت
منطقه آرام و زیبا با ویو مزرعه و رودخانه
آب برق گاز تلفن تا جلو زمین اومده
دارای نقشه UTM
مدارک کامل جهت انتقال
دارای نامه مسکونی از طریق بنیاد مسکن
امکان اخذ سند از طریق بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد
با تشکر