تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین دور دیوار با مجوز جاده باغرود کوچه محمدی

زمین دور دیوار با مجوز جاده باغرود کوچه محمدی

4 روز پیش در فضل

قیمت کل
‏2,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,828,000 تومان
باسلام باغ جاده باغرود کوچه محمدی
با مجوز رسمی از جهاد کشاورزی بلامانع
متراژ 466 متر مربع
مدارک کامل و معتبر و ریشه دار
بهترین لوکیشن و کوچه جاده باغرود آرام و امن
لوله کشی چاه عمیق روی ملک
همسایه ها فوق العاده و سرشناس و ساکن هستند
بلامانع جهت ساخت ویلا لوکس
دوستان باغ و زمین زیاده ولی با مجوز خیال راحت خیلی فرق میکنه
باغ روبرو هفته پیش متری 6 ملیون معامله شده قیمت پایین گذاشتم ب دلیل معامله آپارتمان