تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریزمین دوردیوار600مترملکی تجاری صنعتی

زمین دوردیوار600مترملکی تجاری صنعتی

7 ساعت پیش در بهار (مشهد)

متراژ زمین
600
سال
1397
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,500,000 تومان
زمین دوردیوارملکی
متراژ:600متر
حاشیه:12متر
خیابان 25متری حاشیه اصلی ازطرحچی طوسی(خین عرب)
شهرک بهار اطراف همه ساخت وسازشده
معاوضه باخودرو آپارتمان ونقدی
اطلاع بیشتر وبازدید تماس بگیرید
املاک ستاره شرق بهار8
ابراهیم عطاری بهار