تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین ، دیوار کشی شده

زمین ، دیوار کشی شده

2 هفته پیش در گوهردشت

قیمت کل
‏595,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,380,000 تومان
فروش زمین در منطقه خوش آب و هوا

متراژ زمین: 250 متر
سند: مادر ، قولنامه با کد رهگیری
امکانات:
✅ بهترین گزینه برای سرمایه گذاری
✅ مناسب برای ساخت باغچه دلخواه شما
✅ شهرک 8 پلاکه
✅ انشعابات سر ملک
✅ امنیت بالا – منطقه ویلاسازی شده

کارشناس ملکی شما : فلاح فر
گروه مشاورین املاک فلاح فر

زمین ، باغ ، ویلا در متراژ و قیمت های متفاوت موجود می باشد
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید