ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین سنددارکارگاهی مسکونی متراژ200متربه بالا چاهشک
زمین سنددارکارگاهی مسکونی متراژ200متربه بالا چاهشک
2 هفته پیش در چَهِشک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
15,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,000 تومان
زمین به متراژ 200متر تا1000 متر مسکونی کارگاهی
سند دار اماده انتقال قیمت عالی
زمین داخل بافت خارج بافت جهت سرمایه گزاری
واحد 50 متری 70 متری 110 متری 76متری
پیشفروش واحد باشرایط مناسب
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک آینده به فکر آینده شما
ادرس چاهشک باغبان29فرهنگ8املاک آینده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت