تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین /سه نبش/ لوکیشن رحمانیه

زمین /سه نبش/ لوکیشن رحمانیه

4 روز پیش در محله جاهدشهر

قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
فرصت ویژه سرمایه گذاری
زمین مسکونی با موقعیت عالی و دسترسی مناسب، آماده برای ساخت و ساز و آینده ای مطمئن.
لوکیشن مشهد منطقه الهیه / رحمانیه

متراژ: 400 متر

سرمایه گذاری امروز = سود فردا
ملک مورد نظر در یکی از بهترین نقطه الهیه واقع شده و گزینه ای عالی برای ساخت و توسعه است.

✅ سند معتبر
✅ دسترسی آسان
✅ موقعیت عالی / سه نبش /

برای مشاوره رایگان و جزئیات بیشتر، با من حمید عالمی در تماس باشید.

زمینی برای آینده شما
اگر به دنبال فرصت مطمئن برای سرمایه گذاری هستید، این زمین بهترین انتخاب شماست.
املاک ویلا . رحمانیه