تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین فروشی حاشیه دانشگاه پیام نور

زمین فروشی حاشیه دانشگاه پیام نور

1 روز پیش در مسكن مهر تربت‌جام

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏1,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,000,000 تومان
سلام و عرض ادب

زمین فروشی دونبش روبروی دانشگاه پیام نور

حاشیه اصلی

متراژ 150متر
قولنامه ای معتبر

مناسب برای تجاری و مسکونی

فروشنده واقعی

املاک معراج ،،☘️
کردیانی
ساجی
موارد دیگر در فلاحی و قبای 19 و مسکن مهر و مسکن ملی و همچنین ابومسلم و گلستان موجود میباشد

همراهتان هستیم با یک خرید و فروش مطمئن