تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین فروشی208مترملک سردونبش خ اصلی متری60میلیون

زمین فروشی208مترملک سردونبش خ اصلی متری60میلیون

1 هفته پیش در کشف

قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,096,000 تومان
زمین فروشی جهت ساخت وساز به متراژ حدودا
208مترباسندملکی(مشعاع)قلفتی سردونبش14متری و4متری داخل خ اصلی بینظیربرای ساخت وسازوسرمایه گذاری وساخت مغازه
فی برای فروش متری60میلیون خلاصه
بازدیدبرای خریدارواقعی آزادمیباشدلطفن اگه تمام شرایط روقبول داشتیدوازنظرموقعیت مکانی وقیمت هم مشگلی نداشتیددراملاک جهان آرا درخدمتتون هستم برای خریدارواقعی
یاعلی مدد