تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین ماسال شاندرمن

زمین ماسال شاندرمن

2 روز پیش در شاندرمن

قیمت کل
‏4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,876,000 تومان
سلام
یک قطعه زمین به متراژ 405متر مربع بهر خیابان سه بهر
آب و برق و گاز سر زمین جواز ساخت بنا به متراژ 360 متر مربع نبش 2کوچه و بهر خیابان اصلی آسفالت شده دارای درختای میوه و تبریزی دور تا دور
بهترین موقعیت برای سرمایه گزاری ❇️
❇️دیوار کشی شده ارتفاع 2/5
❇️آینده طلایی
❇️دور تا دور جنگل و طبیعت بکر
❇️فاصله تا سوپرمارکت 5 دیقه
❇️آب و برق و گاز سر دیوار
❇️مدارک کامل به شرط
بنده خودم مالک هستم لطفا املاک و بنگاه تماس نگیرد ممنونم
بنچاق و مدارک کامل نقشه هوایی و کارای اداری سند درحال انجام شدن هست
بهترین زمان برای سرمایه گزاری ملک
معاوضه با ماشین هم دارم