تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی 160 متر باغ معروف

زمین مسکونی 160 متر باغ معروف

2 هفته پیش در تبریز

قیمت کل
‏470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,937,000 تومان
باسلام و احترام

☑️قطعه زمین مسکونی 160 متر
☑️انشعابات آب، برق و گاز قابل نصب
☑️موقعیت ملک ؛ کوچه 8 متری امامت
☑️کوچه آسفالت خیلی ساکت و دنج
☑️قیمت ملک پایین تر از قیمت روز
☑️تخفیف عالی پای معامله
☑️فروش به صورت نقد و معاوضه با ملک و خودرو

☑️در صورت فروش یا واگذاری ملک خود به رهن و اجاره با ما در تماس باشید

-------------------------
آدرس دفتر ؛ اول باغ معروف 50 متر نرسیده به میدان امام حسین جنب کوچه شقایق املاک ساجدی