ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین مسکونی به متراژ 670 متری سندتکبرگ
زمین مسکونی به متراژ 670 متری سندتکبرگ
22 ساعت پیش در چاف و چمخاله
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
8,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
12,000,000 تومان
✅️انتخاب خوب هنر است...
پس با یه انتخاب خوب خرید خود را تضمین کنید ما هم کنار شما هستیم تا همراهیتان کنیم.
⭐️متراژ زمین 670 متر
⭐️بر زمین 18 متر
⭐️دوبر
⭐️کاربری مسکونی
⭐️سندتکبرگ
⭐️انشعابات کامل
⭐️محصور شده و دروازه
⭐️دسترسی آسان به شهر و ساحل و مراکز خرید
**اعتماد و رضایت شما سرمایه ماست **
✴️بنده حسین پور هستم مشاور ملکی در امور خریدوفروش
آماده ی پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت