تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی سه نبش جوازدار حدود نمک ابرود

زمین مسکونی سه نبش جوازدار حدود نمک ابرود

14 ساعت پیش در هچیرود

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,416,000 تومان
. . فروش فوری . .

合 مشخصات زمین:
━━━━━━━━━━━━━━━
✅ متراژ زمین: 240 متر
✅ سند: شش دانگ عرصه و اعیان
✅مشخصات زمین : سه نبش و دوکله
✅جواز ساخت 450 متر
✅ دسترسی: نزدیک به خیابان اصلی در منطقه ای آرام و برند
✅دسرسی نزدیک به نمک ابرود

━━━━━━━━━━━━━━━
فاصله فقط 5 دقیقه تا دریا و جنگل
نزدیکی به شهرک توریستی نمک آبرود

مشاور اختصاصی شما: آریا کیا
املاک شایگان | قبل از راه و شهرک نمک آبرود

موارد مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما عزیزان موجود است
☏ برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید