تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی شهرک خسرو

زمین مسکونی شهرک خسرو

4 ساعت پیش در پاکدشت مامازند

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏1,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,500,000 تومان
یک قطعه زمین شسته رفته مدارک تکمیل از نسخ و کلیه مدارک دارای کد رهگیری می باشند زمین واقع در شهرک خسرو به متراژ 200متر قابل ساخت تا چهار طبقه تجاری خور بهر زمین 10در20 بدون نیم سانت خطا چهار دیواری شده خیابان پهن مناسب کاسبی چسب زمین از دو طرف مغازه می باشد سوپرمارکت و املاک محیطی کاملا آرام با همسایگان خوب زیر قیمت گذاشتم
باتشکر مالک هستم