تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی هفشجان

زمین مسکونی هفشجان

2 روز پیش در شهرکرد

قیمت کل
‏3,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,990,000 تومان
فروش زمین مسکونی ب متراژ 202 متر
ابعاد 8 و نیم در 23
واگذاری شهرداری
خیابان شهرداری کوچه بن بست کنار سالن اجتماعات
پلاک سوم از سر کوچه
جهت اطلاع از شرایط فروش با مشاور املاک حیدری تماس بگیرید