تائید

زمین مسکونی

1 هفته پیش در برازنده

قیمت کل
‏1,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,756,000 تومان
فروش چند پلاک زمین مسکونی واقع در شهرستان بویین میاندشت شهر گردشگری افوس با مردمانی با فرهنگ ونجیب
موقعیت پلاک ها شرقی غربی کوچه ده متری درب بساخت آفتاب گیر وخوش نقشه تفکیک شده وآماده ساخت دارای نقشه تفکیکی شهرداری
نزدیک به خیابان اصلی
پلاک ها 185متری وهر قواره 1250،که بصورت تک پلاک هم فروخته میشود

ضمناقابل معاوضه با آپارتمان در اصفهان .شاهین شهر وشهرک سیمرغ میباشد
جهت هماهنگی وبازدید زمین تماس بگیرید
متشکر