تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مسکونی386متر دوبر عبور با 15متربر/نوار ساحلی

زمین مسکونی386متر دوبر عبور با 15متربر/نوار ساحلی

2 روز پیش در ایزدشهر

قیمت کل
‏38,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
❗️ مشخصات زمین❗️
کد : Za5688
ایزدشهر جنوبی
متراژ : 386 مترزمین: مسکونی
متراژ بر : 15 متر
لوکیشن توریستی نوار ساحلی
انشعابات سر ملک
2 بر عبور ، کوچه بن بست
قیمت کل : 38.600 میلیارد
  قیمت متری 100 میلیون
سحر فلاحی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سحر فلاحی در فروش ویژه آپارتمان و ویلا و زمین