تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مناسب ساخت مسکونی یا صنعتی

زمین مناسب ساخت مسکونی یا صنعتی

2 روز پیش در قاسم آباد بزرگ

قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,686,000 تومان
زمین به متراژ 510 متر چهار دیواری شده با درب
دارای اتاق 30 متری و سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه دارای کنتور آب و برق زمین دو نبش هستش
هم مناسب ساخت ویلا هستش هم مناسب مشاغل صنعتی اطراف همه ساخته شده فاصله نزدیک با شهر هشتگرد و دسترسی نزدیک به همه امکانات رفاهی دارد
معاوضه با آپارتمان هم دارم