تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین منزل آباد خارج بافت

زمین منزل آباد خارج بافت

1 هفته پیش در منزل‌آباد

قیمت کل
‏680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,533,000 تومان
با سلام و عرض ادب

متراژ 150 متر حاشیه عالی
زمین خارج بافت چسبیده به ساخت و ساز و بافت مسکونی منزل آباد
مالکیت زمین کاملاً مشخص با اصالت مطمئن و معتبر و آینده دار با بهترین موقعیت مکانی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

قیمت تـوافقـی
( بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)

موارد مشابه دیگری در فایلینگ املاک پارسیان موجود می باشد

زمین سنددار با پروانه ساخت
زمین داخل بافت قولنامه ای و سنددار
زمین خارج بافت چسبیده به ساخت با متراژ 100 تا 5000 متری
زمین و ملک تجاری حاشیه صاحب زمان و خیابان اصلی
آپارتمان نوساز صفر با متراژ دلخواه
پیش فروش آپارتمان از سازندگان معتبر منطقه
مشارکت در ساخت
خانه ویلایی دو خواب ماشین رو
خانه آپارتمانی 2 و 3 طبقه با پارکینگ
مغازه و سوله و انبار فروشی

مشاور املاک پارسیان
مشاور مورد اعتماد شما بیات (سرولایت)

بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید