تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین مهرشهر با متراژ 632متر با عرض25 خ12متری

زمین مهرشهر با متراژ 632متر با عرض25 خ12متری

6 ساعت پیش در مهرشهر اهواز

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,645,000 تومان
سلام

زمین مهرشهر
جفت هرکدام با متراژ 332 و 300متر
مجموع 632متر و بر 25جهت فروش موجود هستن

این زمین ها در قطعه 34 گل سر سبد مهرشهر قرار دارند

در حال حاضر استارت ساخت در این قطعه زده شده

به صورت جفت و تکی قابل فروش میباشند

دارای سند تک برگ

مشاور امور ملکی امین سعیدی

املاک مهر